-15%

Система жидкостного охлаждения ID-Cooling FX240 INF, белый, Intel: 1851/1700/1200/2066/2011/1366/115x, AMD: AM4/AM5,
3 863 ₴
3 273 ₴
- В наличии
- Код: 140704
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling FX240 INF — система водяного охолодження процесора, оснащена підсвіткою вентиляторів ARGB, яка подарує системі яскравий та неповторний вигляд.
Виріб оснащений алюмінієвим радіатором, який допомагає швидше охолодити процесор. Вентилятор має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує 300~2000 обертів. Підключається пристрій за допомогою конекторів 4Pin ШІМ + 5V 3Pin ARGB.
Завдяки міцній нейлоновій структурі, довговічність трубки підвищується, мінімізуючи ризик згинання, розриву та витоку рідини. Дизайн виробу вирізняється яскравою підсвіткою, яка ідеально доповнить ігровий ПК із прозорою боковою панеллю.
Артикул производителя: FX240 INF WHITE
id mcrtr-305560
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | немає |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 4-pin |
| Цвет | white |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Подсветка | ARGB |
| Режим керування | PWM |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Розмір радіатора | 276 x 120 x 27 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1150, 1200, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охлаждения | рідинне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 240 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 300-2000 обертів/хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 273 ₴


