
Кулер для процесора ID-Cooling SE-206-XT ARGB, 2x120 мм, алюміній/мідь, Intel: 1851, 1700, 1200, 115x, AMD: AM5, AM4, 136х153х120
2 441 ₴
2 102 ₴
- В наявності
- Код: 140705
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Однією з ключових переваг даного кулера є висока підтримка максимального TDP до 250 Вт, що дозволяє ефективно охолоджувати процесори навіть на високих навантаженнях. Ця модель підтримує безліч сокетів, включаючи s-1851, s-1700, s-1200 та s-AM4, що робить її універсальним вибором для користувачів із різними платформами. Теплові трубки у кількості шести штук забезпечують відмінний розподіл тепла, а швидкість вентиляторів, що варіюється від 500 до 1800 об./хв, дозволяє ефективно контролювати рівень шуму, що становить від 15,2 до 35,2 дБ.
Завдяки адресному RGB-підсвічуванню, кулер виглядає сучасно та стильно, що підкреслить дизайн вашого комп'ютера. Він сумісний з різними технологіями підсвічування, такими як ASRock Polychrome Sync, Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion та MSI Mystic Light. Це дозволяє синхронізувати підсвічування з іншими компонентами вашого ПК, створюючи єдиний стильний вигляд.
Артикул виробника: SE-206-XT ARGB
id mcrtr-305565
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1100 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 250 Вт |
| Матеріал основи | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
- Ціна: 2 102 ₴


