-37%

Корпус 1stPlayer F3-A-BK-4F1, черный, без БП, Midi Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм /
3 057 ₴
1 938 ₴
- В наличии
- Код: 140732
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модель комп’ютерного корпусу F3-A-WH-4F1 від китайського виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Midi Tower. Підтримується установка материнської плати з форм-фактором ATX/MicroATX.
Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 305 мм.
Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 160 мм.
На корпусі розташувалися такі передні порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 2хUSB2.0, Мicrophone, Audio.
Артикул производителя: F3-A-BK-4F1
id mcrtr-305998
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Black |
| Тип корпуса | Midi Tower |
| Подсветка | RGB |
| Блок питания | без БЖ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Розташування БЖ | знизу |
| Максимальна довжина відеокарти | 305 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Габарити корпусу | 450 x 380 x 190 мм |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Type-C | немає |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 938 ₴


