
Колонки GamePro GS290, черный, 2 x 5 Вт, 2.0, USB, mini-jack (3.5 мм), RGB подсветка
842 ₴
809 ₴
- В наличии
- Код: 140754
- +380 (67) 249-48-482ий
Комп'ютерна акустична система із двох колонок може бути чудовим доповненням для вашого робочого місця.
Кожна колонка має потужність 3 Вт, що може забезпечити якісний звук для вашого комп'ютера.
2х дюймові динаміки забезпечать якісний звук, що дозволить насолоджуватися високою якістю звуку під час перегляду відео, прослуховування музики або гри.
Підключення акустичної системи до комп'ютера відбувається за допомогою кабелю USB та AUX 3.5 мм. Це дозволяє забезпечити зручне підключення без необхідності живлення від мережі.
7-колірне підсвічування з ефектом переливання може створити прекрасну атмосферу під час роботи з комп'ютером. Це може бути особливо корисно під час вечірньої роботи або гри в темному приміщенні.
Артикул производителя: GS290
id mcrtr-306193
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GamePro |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Компьютерная |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Интерфейсы | USB, mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 2 |
| Вес (кг) | 0.38 кг |
| Габарити колонки | 11.9 х 7.2 х 7.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Подсветка | RGB |
- Цена: 809 ₴


