
Кулер для процесора Jonsbo CR-3000E, чорний, алюміній/мідь, 2x120 мм RGB, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM4/AM5, TDP 260 Вт,
2 285 ₴
- Немає в наявності
- Код: 140785
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кулер для процесора Jonsbo CR-3000E, Black, алюміній/мідь, 2x120 мм RGB, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM4/AM5, TDP 260 Вт, висота 155 мм
Артикул виробника: CR-3000E BLACK
id mcrtr-306381
Артикул виробника: CR-3000E BLACK
id mcrtr-306381
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Висота | 150-159 мм |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Конструкція | баштова |
| Підсвічування | RGB |
| Матеріал основи | мідь |
| Габарити | 155 x 135 x 120 мм |
| Підключення | 4 pin |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Максимальний TDP | до 260 Вт |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 285 ₴


