-30%

Корпус MSI MAG FORGE M100R, белый, без БП, Micro Tower, для Micro-ATX / Mini-ITX, 1xUSB 3.2 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм / VGA
4 268 ₴
2 986 ₴
- В наличии
- Код: 140790
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус MSI MAG FORGE M100R
- Можна встановити до 6 системних вентиляторів, забезпечуючи вентиляцію та стабільну роботу всієї системи.
- Бічна панель із загартованого скла, що відбиває світлові ефекти RGB
- Магнітний фільтр на верхніх вентиляційних отворах легко знімається для очищення.
- Використовуйте кабель вентилятора, щоб створити більше можливостей для додавання нових вентиляторів у вашу систему.
- Легко переглядайте профілі та обирайте улюблений
- Вбудовані вентилятори ARGB з яскравим підсвічуванням і яскравими світловими ефектами
- За допомогою кнопки LED-перемикача можна інтуїтивно керувати та перемикати 9 світлових ефектів.
- Розсіювання тепла
- Вам не потрібно турбуватися про охолодження системи за допомогою ігрових корпусів.
Сумісність з обладнанням
Ігрові корпуси пропонують широку підтримку для встановлення апаратних компонентів.
Простота встановлення
Ігр
Артикул производителя: MAG FORGE M100R WHITE
id mcrtr-306470
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 423 x 388 x 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 300 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | немає |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Micro Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 986 ₴


