
Корпус Zalman P30 V2, білий, Mini Tower, без БЖ, для Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0, макс. CPU - 173 мм / VGA - 420
5 815 ₴
5 690 ₴
- В наявності
- Код: 140814
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Корпус виготовлено з міцної сталі з білим покриттям, яке нанесено спеціальним методом. Покриття надійне і досить стійке до можливих механічних пошкоджень, тертя. У корпусі немає гострих або невідшліфованих граней, що важливо під час самостійного або промислового складання.
Передня і бічна панелі — загартоване скло зі зручним і практичним безгвинтовим кріпленням. Прозорий панорамний корпус підкреслює візуальний ефект ARGB вентиляторів і має стильний вигляд.
Оптимізоване охолодження:
У комплекті 3 шт 120мм ARGB вентиляторів:
2 шт х 120мм ARGB на бічній панелі та 1 шт х 120мм ARGB на задній панелі.
Під’єднання вентиляторів 3pin.
Вентилятори на бічній панелі реверсні: забезпечують активний повітряний потік ззовні.
Вентилятор на задній панелі працює на видув.
Загалом, у корпусі достатньо посадкових місць для дев’яти вентиляторів і процесорного охолодження заввишки до 173 мм.
На верхню панель також можна
Артикул виробника: P30WHITEV2
id mcrtr-306582
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 453 x 429 x 235 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 173 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 420 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм/1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Mini Tower |
- Ціна: 5 690 ₴


