
Корпус Zalman P50 DS, білий, Mid Tower, без БЖ, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.0, макс. CPU - 178 мм / VGA -
8 134 ₴
7 855 ₴
- В наявності
- Код: 140816
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Панорамний корпус Zalman P50 DS WHITE для сучасної домашньої чи ігрової станції, сумісний із актуальними компонентами. Передня та бічна панелі із загартованого скла. Забезпечено активне обдування компонентів за рахунок перфорації металевої поверхні панелей корпусу. Продумано захист від пилу.
У комплекті 4х120мм ARGB вбудованих вентиляторів. Вентилятори на бічній панелі – реверсні: забезпечують надходження повітря ззовні. Вентилятор на задній панелі працює на видуві.
Додаткова опція – дисплей на бічній панелі, який демонструє в реальному часі інформацію про температуру процесора, відеоадаптера та час.
Корпус укомплектований усіма необхідними деталями для складання та подальшої експлуатації, є стандартні сучасні актуальні інтерфейси та роз’єми.
Артикул виробника: P50DSWHITE
id mcrtr-306584
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 512 x 480 x 240 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 178 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 435 мм |
| Місць для вентиляторів | 10 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 1x120 мм/1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/240/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 7 855 ₴


