-8%

Корпус Zalman Z10 DUO, белый, Mid Tower, без БП, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.1, макс. CPU - 173 мм / VGA -
7 377 ₴
6 790 ₴
- В наличии
- Код: 140817
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус Z10 Duo - це вражаючий корпус для комп’ютера.Корпус готовий до встановлення системи рідинного охолодження (LCS ready), а велика прозора бічна панель із закаленого скла (TG Side Panel) дозволяє повністю насолоджуватися внутрішньою конфігурацією вашого ПК. Білий колір корпуса додає витонченості вашій системі
Артикул производителя: Z10DUOWHITE
id mcrtr-306585
Артикул производителя: Z10DUOWHITE
id mcrtr-306585
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 488 x 481 x 220 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 173 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 395 мм |
| Місць для вентиляторів | 11 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | немає |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 6 790 ₴


