-1%

Кронштейн настольный для монитора 17-32' OfficePro MA422S, серебристый, для двух экранов, VESA 100x100 мм/75x75 мм, регулировка
3 070 ₴
3 041 ₴
- В наличии
- Код: 140856
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розроблений з бездоганною гнучкістю та привабливим зовнішнім виглядом, MA422S є ідеальним вибором для створення комфортного та привабливого робочого простору. Пластина VESA з отворами для замка дозволяє швидко встановлювати та знімати монітор. Швидкоз’ємне з’єднання забезпечує легке збирання користувачем. Інтегровані кабельні затискачі організовують кабелі для охайного вигляду.
Артикул производителя: MA422S
id mcrtr-306823
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OfficePro |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для мониторов |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настольный |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 |
| Вид кронштейна | похило-поворотний |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість вузлів | 2 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Нагрузка | до 1-9 кг |
| Сумісність (діагональ) | до 32-37" |
Информация для заказа
- Цена: 3 041 ₴


