
Видеокарта GeForce RTX 5070, Palit, Infinity 3, 12Gb GDDR7, 192-bit, HDMI/3xDP, 2512/28000 MHz, 16-pin (NE75070019K9-GB2050S)
46 917 ₴
40 790 ₴
- В наличии
- Код: 140880
- +380 (67) 249-48-482ий
Нова ера SFF-потужностей: Infinity 3 Series
SFF-складання набирають популярності з цілком зрозумілих причин. Вони економлять місце, зменшують безладдя та забезпечують більшу портативність. Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 Series створена з цією метою - забезпечити потужність висококласного GPU у форм-факторі, що міститься в компактних корпусах ПК. Графічні процесори GeForce RTX 50, що працюють на базі NVIDIA Blackwell, надають геймерам і творцям ігор приголомшливі можливості штучного інтелекту.
Чудове трасування променів та ІІ
RTX - це найпередовіша платформа для повного трасування променів та нейронних технологій рендерингу, які революціонізують наші ігри та творчість. Більше 700 ігор та програм використовують RTX для забезпечення реалістичної графіки та неймовірно високої продуктивності завдяки передовим функціям штучного інтелекту, таким як DLSS Multi Frame Generation.
Висока швидкість. Чудові візуальні ефекти. На основі штучного інтелекту
DLSS - це ре
Артикул производителя: NE75070019K9-GB2050S
id mcrtr-306889
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palit |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 12 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5070 |
| Довжина відеокарти | 292 мм |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Кількість займаних слотів | 2 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 650 Вт і більше |
| Розгін | немає |
| Серия | Infinity |
| Тактова частота GPU | 2512 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 28000 МГц |
- Цена: 40 790 ₴


