
Видеокарта GeForce RTX 5090, Asus, ROG Astral OC, 32Gb GDDR7, 512-bit, 2xHDMI/3xDP, 2610/28000 MHz, 16-pin
246 262 ₴
221 242 ₴
- В наличии
- Код: 140883
- +380 (67) 249-48-482ий
Останній рубіж
Нове сімейство ROG Astral було натхненне безмежними просторами і красою космосу, і це свідчення нескінченної відданості дослідженню і визначенню нових кордонів. У цьому дусі ROG Astral GeForce RTX 5090 представляє першу відеокарту ROG із чотирма вентиляторами в поєднанні із запатентованою випаровувальною камерою, збільшеною щільністю ребер радіатора, термопрокладкою графічного процесора зі зміною фази, високими тактовими частотами за замовчуванням, посиленим подаванням живлення та багатьом іншим. Ці преміальні інновації, посилені привабливою литою рамою та металевим кронштейном графічного процесора, об’єднуються для забезпечення абсолютної продуктивності, яка може впоратися навіть із найвимогливішими ігровими сценаріями.
Створено для досконалості
Рухомою пристрастю до інновацій і прагненням до точності, ASUS створили ROG Astral. Натхненний чудесами всесвіту, він поєднує в собі мистецтво і технології, досягаючи зоряного охолодження і неперевершеної продуктивност
Артикул производителя: ROG-ASTRAL-RTX5090-O32G-GAMING
id mcrtr-306996
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 2 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 32 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5090 |
| Довжина відеокарти | 358 мм |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Кількість займаних слотів | 4 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 1000 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | ROG Astral |
| Тактова частота GPU | 2610 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 28000 МГц |
- Цена: 221 242 ₴


