-1%

Монітор 14" ZSUS 14A-2K, чорний, WLED, IPS, 2160x1440, 15:10, 5 мс, 60 Гц, 350 кд/м², 1500:1, 85°/85°, 2хType-C/mini-HDMI
5 652 ₴
5 591 ₴
- В наявності
- Код: 140886
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості монітора ZSUS 14A-2K
- Вражаюча якість зображення. Портативний монітор ZSUS 14A-2K виділяється серед аналогів завдяки своєму 14-дюймовому IPS-екрану, пропонуючи роздільну здатність 2K Ultra HD (2160*1440). Цей монітор забезпечує яскраве та чітке зображення з високим ступенем деталізації та природним перенесенням кольорів завдяки покриттю 100% sRGB і яскравості в 350 ніт. Такі характеристики роблять його ідеальним вибором для професіоналів у сфері дизайну, відеомонтажу та всіх, хто цінує високу якість зображення.
- Інноваційний портативний дизайн. ZSUS 14A-2K являє собою інноваційне рішення для користувачів, які потребують високоякісного дисплея поза домом або офісом. З частотою оновлення в 60 Гц і глибиною кольору 8 біт, цей портативний монітор забезпечує плавне відтворення відео та точність кольоропередачі, робля
Артикул виробника: 14A-2K
id mcrtr-307002
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 0.5 кг |
| Вбудовані динаміки | є |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 310х220х20 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм, USB |
| Діагональ екрана | 14" |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1500:1 |
| Кути огляду | 85°/85° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | немає |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 2160 х 1440 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 15:10 |
| Тип покриття екрану | антивідблискове |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 591 ₴


