-26%

Корпус 1stPlayer Mi2-A-BK-2F7R-1F7, черный, без БП, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 165 мм /
2 927 ₴
2 169 ₴
- В наличии
- Код: 140891
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модель комп’ютерного корпусу Mi2 від китайського виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Mini Tower. Підтримується установка материнської плати з форм-фактором MicroATX.
Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 310 мм.
Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 165 мм.
На корпусі розташувалися такі порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 1хUSB2.0, Audio
Артикул производителя: MI2-A-BK-2F7R-1F7
id mcrtr-307068
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 401 x 318 x 210 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Місць для вентиляторів | 3 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Mini Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 169 ₴


