-27%

Корпус 1stPlayer D4-WH-4F1-W, белый, без БП, Midi Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм /
2 805 ₴
2 054 ₴
- В наличии
- Код: 140898
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
1stPlayer D4-WH-4F1-W — корпус зі стильним яскравим дизайном, призначений для збірки ігрового ПК. Виконаний в типорозмірі Midi-Tower, підтримує встановлення материнських плат формфактора ATX, Mini-ITX та micro ATX.
Корпус оснащений прозорою боковою панеллю, яка дозволяє встановити компоненти із яскравою підсвіткою. Сітчаста структура корпусу забезпечить вдалу вентиляцію системи. Виріб не має встановленого блоку живлення, а тому користувач може самостійно вибрати елемент з необхідним рівнем потужності.
Основні характеристики:
- вбудовані вентилятори 4х120 мм Color LED;
- максимальна довжина відеокарти для встановлення - 305;
- максимальна висота кулера процесора - 160 мм;
- на корпусі спереду розташовані порти - 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, 2хAudio.
Артикул производителя: D4-WH-4F1-W
id mcrtr-307087
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 447 x 380 x 190 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 305 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | RGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 054 ₴


