
Монитор 13.3' Arzopa A3C Pro, черный, OLED, 1920x1080, 16:9, 1 мс, 60 Гц, 400 кд/м?, 100 000:1, 178°/178°, 2хType-C, mini-HDMI,
10 536 ₴
10 465 ₴
- В наличии
- Код: 140943
- +380 (67) 249-48-482ий
Підвищуйте свою продуктивність і насолоджуйтеся якістю зображення, де б ви не знаходилися. Монітор ARZOPA A3C Pro поєднує в собі мобільний дизайн з унікальною OLED-матрицею для яскравих кольорів, майже нескінченної контрастності та широкого спектра застосувань. Додайте до цього роздільну здатність Full HD (1920 x 1080 пікселів), і ви отримаєте пристрій, який зарекомендує себе як додатковий екран для мобільної роботи, ігор або редагування мультимедіа. Можливість змінювати орієнтацію екрана та широка сумісність роблять його чудовим вибором для людей, які постійно перебувають у русі.

Особливості монітора ARZOPA A3C Pro
- Захоплююче зображення. Оцініть виняткову якість зображення на 13,3-дюймовому OLED-дисплеї. Завдяки 8-бітній глибині кольору, яскравості 400 ніт
Артикул производителя: ARZOPA A3C PRO
id mcrtr-307624
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARZOPA |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | OLED |
| Пользовательские характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 0.6 кг |
| Встроенные динамики | 2 x 1 Вт |
| Изогнутый экран | Нет |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 300х180х100 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм, USB |
| Діагональ екрана | 13.3" |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 100 000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Регулювання за висотою | немає |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
- Цена: 10 465 ₴


