
Колонка портативная 1.0 REAL-EL X-705 Red, 5 Вт, пластиковый корпус, bloetooth, USB-А/USB-C, RGB подсветка, питание от
913 ₴
866 ₴
- В наличии
- Код: 140967
- +380 (67) 249-48-482ий
Мультимедійна портативна акустична система - REAL-EL X-705 - стиль, звук та свобода!
REAL-EL X-705 - це компактна і стильна портативна колонка з п’ятьма режимами RGB-підсвічування, що вражає глибоким і деталізованим звуком. Її можна підключити через Bluetooth або підключи USB-флешку і насолоджуйся якісним відтворенням без дротів.
Звукові ефекти при включенні та вимкненні додають фана.
Активація TWS-режиму дозволяє об’єднати дві колонки в потужнішу стереосистему - подвоювати звук і заряд емоцій на максимум.
Прихована ручка для зручного перенесення, компактний розмір та вага всього 480 грамів роблять її ідеальним компаньйоном у місті чи на природі.
Працює до 22 годин без підзарядки та має захист від бризок IPX3, щоб музика була з тобою завжди та скрізь.
REAL-EL X-705 - компактна, яскрава та готова до пригод, як і ти.
Особливості
IPX3 захист
RGB підсвічування
Bluetooth
USB вхід
TWS – стерео підключення двох систем до одного джерел
Артикул производителя: EL121600025
id mcrtr-307792
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Интерфейсы | USB, Bluetooth |
| Аудіосистема | 1 |
| Вес (кг) | 0.48 кг |
| Габарити колонки | 15.5 х 9.5 х 9.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | від акумулятора |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Red |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Подсветка | RGB |
- Цена: 866 ₴


