
Корпус ALmordor QX25M LCD белый, без БП, для MicroATX/Mini ITX, 1xUSB-С, 2xUSB-A 3.0, макс. CPU - 160 мм / VGA - 410 мм / PSU -
5 278 ₴
5 267 ₴
- В наличии
- Код: 140973
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ALmordor QX25M LCD White – стильний корпус для потужних збірок
ALmordor QX25M LCD White – це сучасний корпус для ПК типу Midi Tower, який ідеально підійде для створення функціональної системи. Він розрахований на користувачів, що цінують можливість встановлення потужних компонентів. Завдяки підтримці материнських плат формату Micro ATX та Mini ITX, ALmordor QX25M LCD White стане чудовим вибором для домашнього, офісного або ігрового комп’ютера.
Всередині корпуса передбачено місце для двох накопичувачів 2.5&qu
Артикул производителя: ALQX25MWH_LCD
id mcrtr-307910
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ALmordor |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 420x225x450 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | немає |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | немає |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 5 267 ₴


