
Корпус ALmordor L1400 Shield черный, без БП, Mid Tower, для EATX / ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0, 1xType-C, макс. CPU -
4 324 ₴
4 314 ₴
- В наличии
- Код: 140981
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ALmordor L1400 Pioneer E Black – корпус з підтримкою E-ATX для створення потужних збірок
ALmordor L1400 Pioneer E Black – це сучасний корпус для ПК формату Midi Tower. Він наче створений для ентузіастів, які планують зібрати високопродуктивну систему. Завдяки підтримці материнських плат E-ATX, ATX, Micro ATX та Mini ITX, модель ідеально підходить для складних конфігурацій та апгрейдів. Вона стане чудовим вибором для тих, хто цінує простір, функціональність і лакон
Артикул производителя: ALL1400AB
id mcrtr-307939
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ALmordor |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 455x232x486 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 180 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм / 1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360/420 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 4 314 ₴


