-9%

Видеокарта GeForce RTX 5060 Ti, MSI, VENTUS 2X OC PLUS, 16Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2617/28000 MHz, 8-pin (G506T-16V2CP)
38 849 ₴
35 294 ₴
- В наличии
- Код: 140992
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLUS
- Працює на архітектурі NVIDIA Blackwell та DLSS 4
- Тактова частота ядра:
Extreme Performance: 2617 MHz (MSI Center)
Boost: 2602 MHz - ВЕНТИЛЯТОР STORMFORCE: Сім лопатей вентилятора, текстурування у формі кігтів та кругова дуга розроблені для оптимального потоку повітря з мінімальним шумом.
- Теплові трубки, розроблені для ефективної передачі тепла, ефективно відводять теплову енергію від графічного процесора, покращуючи загальну продуктивність охолодження.
- Металева задня панель: Міцна металева задня панель зміцнює відеокарту, а вентиляційні отвори зменшують надлишкове тепло.
- MSI Center: Ексклюзивне програмне забезпечення MSI Center дозволяє вам контролювати, налаштовувати та оптимізувати продукти MSI в режимі реального часу.
- Програмне забезпечення Afterburner повністю контролює роботу найвідомішого та найпоширенішого у світі програмного забезпечення для розгону ві
Артикул производителя: G506T-16V2CP
id mcrtr-307998
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5060 Ti |
| Довжина відеокарти | 227 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 600 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | VENTUS |
| Тактова частота GPU | 2617 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 28000 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 35 294 ₴


