
Кулер для процесора PcCooler RT400, чорний, алюміній/мідь, 1x120 мм, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, висота 148 мм, до
1 333 ₴
1 208 ₴
- В наявності
- Код: 140994
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Кулер для процесора від компанії PCCooler. Його основне призначення – охолоджувати процесор ПК. Виріб оснащений алюмінієвим радіатором, який допомагає швидше охолодити процесор. RT400 Digital має великі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря.
Цифровий дисплей відображає температуру та показники роботи процесора вашої системи в реальному часі. Високоякісні матеріали, включаючи чотири мідних теплових трубок, створюють потужну виграшну формулу високопродуктивного охолодження.
PCCooler RT400 Digital підтримує широкий спектр роз'ємів для процесорів, що робить його сумісним з багатьма популярними процесорами Intel і AMD. Ви можете використовувати цей кулер для різних платформ і насолоджуватися оптимальним охолодженням.
Кулер має низький рівень шуму, що забезпечує тиху роботу комп'ютера. Це особливо важливо для тих, хто цінує тишу під час роботи або геймінгу і не хоче відриватися від роботи або розваг через шум вентилятора.
Артикул виробника: RT400-BKNWXX-GL
id mcrtr-308051
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140-149 мм |
| Габарити | 120 x 70 x 148 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 235 Вт |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
- Ціна: 1 208 ₴


