
Кулер для процессора PcCooler RT500 Digital ARGB, черный, алюминий/медь, 1x120 мм ARGB, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD
2 498 ₴
2 287 ₴
- В наличии
- Код: 140995
- +380 (67) 249-48-482ий
Монітор температури на верхній стінці
Цифровий монітор відображає температуру кулера в реальному часі. Після під'єднання до материнської плати через USB 2.0 пропонується автоматичне завантаження застосунку для керування функціоналом.
Трикутний стиль
Уніфікована форма трикутників. Дизайн мінімалізму.
Теплові трубки наступного покоління
Пропонують надзвичайну теплопровідність, максимізують ефективність охолодження. Ігнорують закони гравітації - розміщуйте кулер як вертикально, так і горизонтально.
Хвилясті ребра
Акустично оптимізовані ребра розроблені, щоб поглинати більше шуму.
Композитна платформа з теплових трубок
Концентрована платформа повністю покриває джерело тепла процесора.
Тонка форма та максимальна сумісність
Компактний дизайн поміститься в будь-яку вашу збірку.
Високопродуктивний ARGB-вентилятор
Збалансовані лопаті розроблені для оптимального повітрян
Артикул производителя: RT500-BKAWYL-GL
id mcrtr-308052
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 120 x 70 x 152 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 5 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 245 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
- Цена: 2 287 ₴


