
Відеокарта GeForce RTX 5060 Ti, Gigabyte, EAGLE OC, 16Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2617/28000 MHz, 8-pin (GV-N506TEAGLE OC-16GD)
40 343 ₴
40 159 ₴
- В наявності
- Код: 141004
- +380 (67) 249-48-482ий номер
ОСОБЛИВОСТІ
- На базі архітектури NVIDIA Blackwell і DLSS 4.
На базі GeForce RTX™ 5060 Ti. - Вбудована пам'ять GDDR7 128 біт, 16 ГБ.
Система охолодження WINDFORCE.
Вентилятор Hawk. - Теплопровідний гель серверного класу.
Посилена конструкція. - Ідеальна платформа для геймерів і творчих людей
- Ядра Tensor п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4 - Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовані для нейронних шейдерів - Ядра трасування променів четвертого покоління
Створені для мегагеометрії
WINDFORCE
СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ
Система охолодження WINDFORCE забезпечує виняткову теплову продуктивність завдяки поєднанню передових технологій. Вона оснащена теплопровідним гелем серверного класу, інноваційними вентиляторами Hawk з чергуванням обертання, композитними мідними тепловими трубками, мідною пластиною, 3D-вентиляторами та екранним охолодженням.
ДИВОВИЖНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД
Дизайн серії EAGLE натхненний поєднанням елементів аерокосмічних кораблів і наукової фантастики. Її унікальні вигнуті контури створюють обтічний вигляд, доповнений сегментованими лініями, що нагадують розібрані компоненти палуби, що викликає асоціації зі складною структурою космічного корабля. Цей дизайн надає загальній естетиці багатий космічний технологічний відтінок, демонструючи футуристичну естетику і майстерність у кожній деталі.
ХАРАКТЕРНА ІДЕНТИЧНІСТЬ
Дизайн передньої панелі сміливо поєднує в собі елементи аерокосмічної техніки та наукової фантастики, чітко демонструючи характерний стиль EAGLE, при цьому зберігаючи єдину естетику з лінійкою материнських плат. Це забезпечує єдину мову дизайну і підсилює ідентичність сімейства продуктів.
GIGABYTE CONTROL CENTER
GIGABYTE CONTROL CENTER (GCC) — це уніфіковане програмне забезпечення для всіх продуктів, що підтримуються GIGABYTE. Воно надає інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дозволяє користувачам регулювати тактову частоту, напругу, режим вентилятора і цільову потужність в режимі реального часу.
Артикул виробника: GV-N506TEAGLE OC-16GD
id mcrtr-308159
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | ігрові |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Серія | EAGLE |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Підсвічування | немає |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Тактова частота GPU | 2617 МГц |
| Графічний процесор | RTX 5060 Ti |
| Виробник GPU | nVidia |
| HDMI | 1 |
| Розгін | OC |
| VGA | немає |
| Рекомендований БЖ | 650 Вт і більше |
| DVI | немає |
| Type-C | немає |
| Довжина відеокарти | 215 мм |
| Кількість займаних слотів | 2 слоти |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| Підтримка UHD | 8K |
- Ціна: 40 159 ₴


