-14%

Телевизор 55' Xiaomi Mi TV A Pro 55 2026, Dark серый, QLED, 3840x2160, 60Hz, Google TV, DVB-T2/S2/C, bloetooth, Wi-Fi, LAN,
26 481 ₴
22 784 ₴
- В наличии
- Код: 141007
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Особливості телевізора Xiaomi Mi TV A Pro 55 2026
- Ефект занурення від Xiaomi i. Насолоджуйся яскравим та реалістичним контентом у форматі 4К UHD на екрані Xiaomi TV A Pro з підтримкою технологій QLED, HDR10+ та MEMС. Google TV забезпечує швидкий доступ до фільмів та шоу на будь-який смак, а Google Assistant допоможе легко знайти улюблений серіал за допомогою голосових команд. Телевізор укладено в тонку металеву раму, яка надає йому елегантного вигляду і дозволяє повністю зануритися в перегляд, не відволікаючись на деталі.
- Технологія квантових точок. Технологія QLED, заснована на квантових точках, робить кольори максимально яскравими, а передачу кольору — більш точною. Підтримка 94% DCI-P3 та відтворення 1.07 мільярда коль
Артикул производителя: 1139941
id mcrtr-308169
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Google TV |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | Qled |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| HDMI | 3 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 300x200 |
| Вага без підставки | 9.1 кг |
| Вага з підставкою | 9.2 кг |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1226x76x711 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 1226x312x770 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 55" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 130 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Цвет рамки | темно-сірий |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 1 |
| Наличие Wi-Fi | є |
| Особенности | голосовий набір |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Тип | QLED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
Информация для заказа
- Цена: 22 784 ₴


