-31%

Корпус 1stPlayer H6-WH-4F7-W, белый, без БП, Midi Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 165 мм /
3 441 ₴
2 381 ₴
- В наличии
- Код: 141025
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модель комп’ютерного корпусу H6-WH-4F7-W від виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Midi-Tower. Підтримується встановлення материнської плати з форм-фактором ATX/MicroATX.
Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 320 мм.
Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 165 мм.
На корпусі розташувалися такі порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 2хUSB2.0, Audio.
Артикул производителя: H6-WH-4F7-W
id mcrtr-308298
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 480x210x368 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360/420 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 381 ₴


