-46%

Корпус 1stPlayer D3-A, черный, без БП, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 190 мм / VGA - 340 мм,
2 742 ₴
1 474 ₴
- В наличии
- Код: 141026
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модель комп’ютерного корпусу D3-A-BK від виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Mini-Tower. Підтримується встановлення материнської плати з форм-фактором MicroATX.
Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 340 мм.
Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 190 мм.
На корпусі розташувалися такі порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 2хUSB2.0, Audio.
Артикул производителя: D3-A-BK
id mcrtr-308299
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 400 x 375 x 230 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 190 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Місць для вентиляторів | 5 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм / 1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм / 1x200 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Mini Tower |
Информация для заказа
- Цена: 1 474 ₴


