-32%

Корпус GameMax Brufen COC, черный, Midi Tower, без БП, для E-ATX / ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB-С, 2xUSB 3.0, 4x120 мм ARGB
4 515 ₴
3 052 ₴
- В наличии
- Код: 141037
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Brufen COC
Корпус для ігрового ПК Brufen COC Mid Tower з ARGB вентиляторами, потужним охолодженням і підтримкою водяного охолодження.
- Скляна панель, що відкидається: Бічна панель із загартованого скла завтовшки 3 мм, яка легко відчиняється, для стильного та зручного огляду компонентів без використання інструментів.
- Передня панель з алмазним обробленням: Елегантний дизайн з алмазним обробленням, що підкреслює преміальний вигляд корпусу.
- ARGB підсвічування: Регульоване підсвічування ARGB з кнопкою для перемикання режимів і створення індивідуальних ефектів.
- Дизайн охолодження COC: 14-см турбовентилятор для ефективного тепловідведення під час розгону.
- Підтримка охолодження: Підтримка до 5 вентиляторів і радіаторів розміром до 280 мм для потужного охолодження.
Артикул производителя: BRUFEN COC
id mcrtr-308519
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 436x210x461 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 3 052 ₴


