-27%

Корпус GameMax Forge COC, черный, без БП, Midi Tower, Micro ATX / Mini ITX, Type-C / USB 3.0 / USB 2.0, макс. CPU - 155 мм / VGA -
3 108 ₴
2 282 ₴
- В наличии
- Код: 141038
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Forge COC
Forge COC mATX Корпуси для ПК, ігровий корпус для ПК з підсвічуванням, 4 попередньо встановленими ARGB вентиляторами та запатентованою системою охолодження COC (Cooling and Overclocking Architecture), що забезпечує оптимальну продуктивність для геймерів.
- Гнучкі можливості зберігання — Підтримує до 3x 3.5 HDD і 5x 2.5 SSD, забезпечуючи універсальні варіанти зберігання.
- Чудове охолодження — Вміщує до 9 вентиляторів (включно з 5 вбудованими вентиляторами, включно з турбовентилятором COC) і радіатори до 360 мм для оптимального охолодження.
- Багаті порти введення-виведення — Включає 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, порт Type-C і комбінований аудіороз’єм для під’єднання пристроїв.
- Бічна панель із загартованого скла — Стильна скляна панель ліворуч і металева панель праворуч, що підкреслюють внутрішні компоненти.
- Компактний корпус із високою сумісністю — Підтримує відеокарти до 330 мм, процесорні кул
Артикул производителя: FORGE COC
id mcrtr-308520
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 449 x 386 x 205 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 5 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Mini Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 282 ₴


