-2%

Корпус GameMax P31, черный, без БП, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini-ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.0, макс. CPU - 168 мм / VGA - 355
4 253 ₴
4 172 ₴
- В наличии
- Код: 141040
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GameMax P31
Корпус для ПК GameMax P31 BK Mid Tower пропонує надійні можливості охолодження, елегантний дизайн та високу сумісність, щоб задовольнити ваші ігрові та обчислювальні потреби.
- Преміальна конструкція — виготовлений з високоякісних матеріалів, цей корпус гарантує довговічність та естетику.
- Покращене охолодження: попередньо встановлений 120-мм задній вентилятор, підтримка додаткових вентиляторів та водяного охолодження до 240 мм
- Висока сумісність: підтримує материнські плати ATX, Micro-ATX та Mini ITX
- Стильний дизайн - передня панель з інтегрованою світловою стрічкою RGB, сітчасті бічні панелі
- Ефективний ввід/вивід: 2 порти USB 3.0, комбінований аудіороз'єм (CTIA) та порт Type-C (Gen2)
- Захист від пилу: оснащений пилозахисними кришками на нижній, верхній та передній панелях
- Просторий внутрішній простір: підходить для відеокарт довжиною до 355 мм та процесорних кулерів довжиною до 168 мм, з 34-мі
Артикул производителя: P31 BK
id mcrtr-308540
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 436.5 x 403 x 204 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 2 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 168 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 355 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | 240 мм |
| Розташування БЖ | збоку |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 4 172 ₴


