-9%

Корпус GameMax Storm 2 AW, белый, без БП, Midi Tower, ATX / Micro ATX / Mini-ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU -
3 472 ₴
3 174 ₴
- В наличии
- Код: 141042
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Охолодження: підтримка декількох вентиляторів і радіаторів водяного охолодження для оптимального управління температурою.
- Накопичувач: гнучкі конфігурації для 3,5-дюймових жорстких дисків і 2,5-дюймових SSD-накопичувачів відповідно до ваших потреб у сховищі.
- Розширення: багата панель вводу/виводу і 7 слотів розширення для безперешкодного оновлення і підключення.
- Міцність і естетика: бічна панель із загартованого скла і металева конструкція для довговічності та стильного дисплея.
Артикул производителя: STORM 2 AW
id mcrtr-308545
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 449 x 386 x 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 6 |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | RGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 3 174 ₴


