-8%

Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, черный, Без БП, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.2 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 143
4 236 ₴
3 886 ₴
- В наличии
- Код: 141046
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
BS-20B-OP
- Сучасний професійний дизайн
- Компактний корпус мінівежі ємністю менш як 20 літрів.
- Зручне встановлення
- Попередньо встановлений 90-мм вентилятор.
- Замикається
BS-20B-OP із серії UNI від CHIEFTEC — це універсальний компактний комп’ютерний корпус у корпусі Mini Tower, що поєднує в собі функціональність і сучасний професійний дизайн. Завдяки мінімальній займаній площі та загальному об’єму менш ніж 20 літрів, BS-20B-OP ідеально підходить для дому та офісу, не жертвуючи такими важливими функціями, як повна підтримка материнських плат mATX, сумісність із джерелами живлення ATX, надтонкий оптичний привід, і навіть карткова графіка завдовжки до 270 мм. Його численні особливості включають зручний поворотний механізм, який дозволяє легко встановлювати, частково без інструментів. На елегантній передній панелі, непідвладній часу, розташовані всі важливі порти, включно з портом USB Type-C.
Артикул производителя: BS-20B-OP
id mcrtr-308656
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 329x170x408 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 (Ultra Slim Line) |
| Максимальна висота кулера ЦП | 143 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 270 мм |
| Місць для вентиляторів | 2 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x90 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x80 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | немає |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Mini Tower |
Информация для заказа
- Цена: 3 886 ₴


