
Відеокарта GeForce RTX 5060, Asus, PRIME OC, 8Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2595/28000 MHz, 8-pin (PRIME-RTX5060-O8G)
25 130 ₴
24 177 ₴
- В наявності
- Код: 141083
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Відчуйте неймовірну продуктивність з Prime GeForce RTX 5060, відеокартою GeForce для ентузіастів, готовою до використання в корпусі SFF, яка має 2,5-слотовий дизайн для широкої сумісності та потрійну систему вентиляторів для максимального потоку повітря та найкращого охолодження.
Найкраща платформа для геймерів та творців
- Піктограма чіпсета NVIDIA
Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4 - Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів - Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для мегагеометрії
Будуйте мало. Грайте масштабно.
Ви можете забезпечити високу продуктивність у меншому розмірі з цією відеокартою SFF-Ready Enthusiast GeForce. Шукайте корпуси, сумісні з відеокартами SFF-Ready Enthusiast GeForce, щоб забезпечити надійну сумісність та оптимізувати збірку вашого ПК.
2,5-слотовий дизайн
Відеокарта P
Артикул виробника: PRIME-RTX5060-O8G
id mcrtr-309322
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5060 |
| Довжина відеокарти | 269 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | PRIME |
| Тактова частота GPU | 2595 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
- Ціна: 24 177 ₴


