
Видеокарта GeForce RTX 5060, MSI, GAMING OC, 8Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2640/28000 MHz, 8-pin (G5060-8GC)
23 553 ₴
- Нет в наличии
- Код: 141085
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
GeForce RTX™ 5060 8G GAMING OC
- Працює на архітектурі NVIDIA Blackwell та DLSS 4
- Тактова частота ядра:
Extreme Performance: 2640 MHz (MSI Center)
Boost: 2625 MHz - TWIN FROZR 10: Відчуйте чудове охолодження та тихішу роботу завдяки вдосконаленій конструкції лопатей вентилятора MSI.
- Вентилятор STORMFORCE: Сім лопатей вентилятора, текстурування у формі кігтів та кругова дуга розроблені для оптимального потоку повітря з мінімальним шумом.
- Нікельована мідна опорна пластина: Тепло від графічного процесора та пам'яті швидко вловлюється та відводиться нікельованою мідною опорною пластиною.
- Трубки Core Pipes мають квадратну конструкцію для максимального контакту з базовою пластиною графічного процесора для оптимального теплового управління.
- Металева задня панель: Посилена металева задня панель з вентиляційними отворами та термопрокладками покращує охолодження.
- ХВИЛЯСТИЙ ВИГІН 3.0: Додаткова ефект
Артикул производителя: G5060-8GC
id mcrtr-309331
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5060 |
| Довжина відеокарти | 248 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | GAMING |
| Тактова частота GPU | 2640 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 28000 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 23 553 ₴


