-15%

Видеокарта GeForce RTX 5060, MSI, VENTUS 2X OC, 8Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2535/28000 MHz, 8-pin (G5060-8V2C)
23 749 ₴
20 110 ₴
- В наличии
- Код: 141093
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GeForce RTX™ 5060 8G VENTUS 2X OC
- Архітектура NVIDIA Blackwell і DLSS 4
Потужна відеокарта GeForce для ентузіастів, ідеально підходить для компактних збірок (SFF) - Частота ядра:
Екстремальна продуктивність: Підлягає уточненню (MSI Center) - Boost-частота: Підлягає уточненню
Пропускна здатність пам’яті: 28 Гбіт/с - Вентилятори TORX Fan 5.0: З’єднані спеціальними дугами лопаті вентилятора стабілізують і підтримують повітряний потік під високим тиском.
- Теплові трубки Завдяки продуманій конструкції теплових трубок тепло ефективно відводиться від графічного процесора, що значно покращує роботу системи охолодження.
- Металева підсилювальна пластина: Посилена металева задня панель з вентиляційними отворами покращує охолодження.
- MSI Center: Дозволяє здійснювати моніторинг і налаштовувати параметри пристроїв MSI в режимі реального часу.
- Afterburner — це найвідоміша і широко викор
Артикул производителя: G5060-8V2C
id mcrtr-309431
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5060 |
| Довжина відеокарти | 197 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | VENTUS |
| Тактова частота GPU | 2535 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 28000 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 20 110 ₴


