
Видеокарта Radeon RX 9060 XT, Asus, PRIME OC, 8Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/2xDP, 3330/20000 MHz, 8-pin (PRIME-RX9060XT-O8G)
26 624 ₴
23 040 ₴
- В наличии
- Код: 141099
- +380 (67) 249-48-482ий
Готовий до потужності
Відчуйте неймовірну продуктивність з відеокартою Prime Radeon™ RX 9060 XT, яка має компактний 2,5-слотовий дизайн для широкої сумісності та потрійну систему вентиляторів для найкращого охолодження.
2,5-слотовий дизайн
Відеокарта Prime Radeon™ RX 9060 XT має 2,5-слотовий дизайн з ретельно розташованим кожухом, радіатором і тепловими трубками, що дозволяє трьом вентиляторам Axial-tech використовувати вентиляцію бічних панелей корпусу та забезпечувати оптимальну теплову продуктивність.
Оновлення Axial-tech
Три перевірені часом вентилятори Axial-tech мають меншу маточину, що забезпечує довші лопаті, та бар'єрне кільце для збільшення тиску повітря вниз, що сприяє нижчим температурам, меншому шуму та вищій продуктивності.
Подвійні кулькові підшипники вентилятора
Різні типи підшипників мають унікальні переваги та недоліки. Подвійні кулькові підшипники вирізняються довговічністю та можуть служити до
Артикул производителя: PRIME-RX9060XT-O8G
id mcrtr-309527
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RX 9060 XT |
| Довжина відеокарти | 304 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | PRIME |
| Тактова частота GPU | 3330 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 20000 МГц |
- Цена: 23 040 ₴


