-13%

Видеокарта GeForce RTX 5060, Asus, DUAL OC, 8Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2565/28000 MHz, 8-pin (DUAL-RTX5060-O8G)
24 689 ₴
21 442 ₴
- В наличии
- Код: 141134
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
SUS Dual GeForce RTX™ 5060 поєднує в собі потужну систему охолодження з широкою сумісністю. Передові рішення для охолодження від флагманських відеокарт, включаючи два вентилятори Axial-tech для оптимізації потоку повітря до радіатора. Розроблена в компактному 2,5-слотовому формфакторі, вона забезпечує більшу потужність у меншому просторі. Ці покращення роблять ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна потужна графіка в компактному корпусі.
- Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4 - Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів - Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для мегагеометрії - Графіка та продуктивність, покращені штучним інтелектом
NVIDIA DLSS 4 з генерацією кількох кадрів - Переможна швидкість реагування
NVIDIA Reflex 2 з технологією Frame Warp - Реалістична графіка
Повне трасування променів
Артикул производителя: DUAL-RTX5060-O8G
id mcrtr-309688
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5060 |
| Довжина відеокарти | 228 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | DUAL |
| Тактова частота GPU | 2565 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 28000 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 21 442 ₴


