
Відеокарта GeForce RTX 5060 Ti, Palit, Infinity 3, 16Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2572/28000 MHz, 8-pin (NE7506T019T1-GB2061S)
38 857 ₴
38 681 ₴
- В наявності
- Код: 141147
- +380 (67) 249-48-482ий номер
RTX УВІМКНЕНО
RTX — це найпередовіша платформа, яка пропонує повноцінне трасування променів і технології рендерингу на базі штучного інтелекту, що революціонізують спосіб, у який ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор та застосунків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з винятковою продуктивністю завдяки сучасним AI-функціям, таким як генерація кількох кадрів через DLSS.
NVIDIA DLSS 4
DLSS — це революційний пакет технологій рендерингу на основі нейронних мереж, який використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримок і покращення якості зображення. Остання інновація — DLSS 4 — пропонує нові можливості генерації кількох кадрів, вдосконалену реконструкцію променів і суперроздільність. Це стало можливим завдяки відеокартам GeForce RTX серії 50 і тензорним ядрам п’ятого покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — найкращий спосіб грати, підтримуваний хмарним суперкомп’ютером NVIDIA, який постійно розширює можливості вашого
Артикул виробника: NE7506T019T1-GB2061S
id mcrtr-309836
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palit |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5060 Ti |
| Довжина відеокарти | 292 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 2 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 600 Вт і більше |
| Розгін | немає |
| Серія | Infinity |
| Тактова частота GPU | 2572 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
- Ціна: 38 681 ₴


