
Видеокарта GeForce RTX 5070, ASUS, DUAL OC, 12Gb GDDR7, 192-bit, HDMI/3xDP, 2572/28000 MHz, 16-pin (DUAL-RTX5070-O12G)
46 827 ₴
39 024 ₴
- В наличии
- Код: 141153
- +380 (67) 249-48-482ий
ASUS Dual GeForce RTX 5070 поєднує в собі потужну систему охолодження та широку сумісність. Передові технології охолодження, запозичені у флагманських відеокарт, включаючи два вентилятори Axial-tech, оптимізують повітряний потік до радіатора. Компактний корпус дозволяє отримати максимальну продуктивність при мінімальних габаритах. Ці особливості роблять ASUS Dual відмінним вибором для геймерів, яким потрібна потужна відеокарта в компактній збірці.
Компактний дизайн з двома вентиляторами
Ретельно спроєктований кожух, радіатор і теплові трубки дозволяють двом вентиляторам Axial-tech використовувати вентиляцію збоку корпусу, забезпечуючи охолодження, що перевершує можливості типових компактних відеокарт.
Оновлені вентилятори Axial-tech
Два перевірених вентилятори Axial-tech зі зменшеною центральною частиною, подовженими лопатями та фіксуючим кільцем забезпечують посилений тиск повітря вниз — для зниження температури, зниження шуму і збільшення продуктивності.<
Артикул производителя: DUAL-RTX5070-O12G
id mcrtr-309902
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 12 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5070 |
| Довжина відеокарти | 249 мм |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 750 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | DUAL |
| Тактова частота GPU | 2572 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 28000 МГц |
- Цена: 39 024 ₴


