
Корпус GameMax A200-WH-NP черный, без БП, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0
1 557 ₴
- В наличии
- Код: 141154
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Gamemax A200-WH-NP — сучасний компактний корпус для персонального комп'ютера. Зовнішній вигляд досить класичний, виконаний у білому матовому кольорі. Така модель стане ефектним доповненням будь-якої кімнати.
Корпус виготовлений у типорозмірі Mini Tower та передбачає можливість встановлення материнських плат із формфактором Micro ATX і Mini ITX. Він має достатній простір для збирання на його основі високопродуктивної системи. Корпус має всі необхідні роз'єми та інтерфейси, такі як USB, аудіороз'єм для навушників та мікрофона.
Gamemax A200-BK-NP виготовлений із металу та пластику, що є гарантією тривалого терміну використання.
Артикул производителя: A200-WH-NP
id mcrtr-309919
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 353x176x343 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 140 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 300 мм |
| Місць для вентиляторів | 1 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпуса | Mini Tower |
Информация для заказа
- Цена: 1 557 ₴


