
Видеокарта Radeon RX 9060 XT, Sapphire, PULSE, 16Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/2xDP, 3290/20000 MHz, 8-pin (11350-03-20G)
28 610 ₴
- Нет в наличии
- Код: 141172
- +380 (67) 249-48-482ий
Sapphire RX 9060 XT Pulse — потужна відеокарта для геймерів, які прагнуть високої продуктивності. Вона забезпечує швидке відтворення графіки та підтримку сучасних технологій для захопливого ігрового досвіду, а також поєднує компактний дизайн із передовими технологіями охолодження.
Відеокарта базується на архітектурі AMD RDNA 4, яка забезпечує високу продуктивність у сучасних іграх завдяки підтримці штучного інтелекту та передових графічних технологій. Це дозволяє насолоджуватися плавним геймплеєм у роздільній здатності 1440p і навіть 4K у деяких проєктах. Технології, як-от FSR 4, сприяють підвищенню частоти кадрів без втрати якості зображення, що робить цю модель ідеальною для геймерів, які шукають баланс між продуктивністю та вартістю.
Система охолодження Dual-X Cooling із вентиляторами AeroCurve забезпечує оптимальний тепловий режим. Завдяки зниженню повітряного опору та підвищенню діапазону обертів вентиляторів відеокарта залишається тихою навіть під високим навантаженням. Це г
Артикул производителя: 11350-03-20G
id mcrtr-310017
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sapphire |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RX 9060 XT |
| Довжина відеокарти | 240 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 450 Вт і більше |
| Розгін | немає |
| Серия | PULSE |
| Тактова частота GPU | 3290 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Частота памяти | 20000 МГц |
- Цена: 28 610 ₴


