-16%

Кулер для процессора be quiet! Pure Rock Pro 3, черный, алюминий/медь, 2x120 мм, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до
3 339 ₴
2 810 ₴
- В наличии
- Код: 141186
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ВРАЖАЮЧА ПРОДУКТИВНІСТЬ І КОМПАКТНІ РОЗМІРИ
Прокачайте вашу систему вражаючою продуктивністю охолодження Pure Rock Pro 3 Black та спеціально створеними вентиляторами Pure Wings 3.
- Вражаюча ефективність охолодження для сучасних процесорів
- 6 чорних високоефективних 6-мм теплових трубок з нікельованою основою
- 2 оптимізовані вентилятори Pure Wings 3 120mm PWM з воронкоподібними випускними отворами
- Рівень шуму не перевищує 34.8 dB(A) навіть на максимальній швидкості обертання
- Висока сумісність з RAM та VRM завдяки компактній конструкції та офсетний дизайн
- Легке та зручне встановлення завдяки продуманій системі кріплень
- Сумісний з термопастою на основі рідкого металу
- Елегантний вигляд у повністю чорному дизайні
- Гарантія від виробника 3 роки
Два радіатори - подвійна ефективність
Pure Rock Pro 3 Black оснащений 6 чорними високоефективними мідними тепловими трубками з н
Артикул производителя: BK042
id mcrtr-310294
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | be quiet! |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1400 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 114 x 124 x 155 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 250 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 2 810 ₴


