
Відеокарта GeForce RTX 5070 Ti, Palit, GamingPro-S, 16Gb GDDR7, 256-bit, HDMI/3xDP, 2452/28000 MHz, 16-pin (NE7507T019T2-GB2031U)
64 013 ₴
- Немає в наявності
- Код: 141219
- +380 (67) 249-48-482ий номер
GamingPro: чиста продуктивність зі стилем
Серія Palit GamingPro-S поєднує в собі елегантний промисловий дизайн і високу продуктивність.
Її ARGB-акценти та передові рішення з охолодження забезпечують оптимальну теплову ефективність. Такі функції, як подвійний BIOS і технологія 0dB, підвищують гнучкість продуктивності. Завдяки підтримці Palit Maker користувачі можуть легко налаштовувати кожух за допомогою 3D-друку без втрати гарантії.
Поєднуючи в собі функціональність і стиль, ця серія є ідеальним вибором для геймерів, творців і професіоналів в області штучного інтелекту.
Оснащені NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ серії 50 надають геймерам і творцям революційні можливості штучного інтелекту.
Найкраще в області трасування променів і штучного інтелекту
RTX — це найсучасніша платформа для повного трасування променів і нейронних технологій рендерингу, які революціонізують способи гри та творчості. Понад 700 ігор і додаткі
Артикул виробника: NE7507T019T2-GB2031U
id mcrtr-310919
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palit |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5070 Ti |
| Довжина відеокарти | 332 мм |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 750 Вт і більше |
| Розгін | немає |
| Серія | GamingPro |
| Тактова частота GPU | 2452 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
- Ціна: 64 013 ₴


