
Корпус 2E Credo V285W, белый, без БП, Mini Tower, для Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм /
1 512 ₴
- В наличии
- Код: 141240
- +380 (67) 249-48-482ий
Передня та бічні панелі перфоровані, що забезпечує активну циркуляцію повітряних потоків. Отвори мають оптимальний діаметр, затримують пил та дрібні частинки ззовні.
Виготовлений зі сталі 0.7 мм. Типорозмір корпусу Mini Tower - це сумісність із материнськими платами Micro ATX, Mini ITX. 2E Credo V285W підійде для складання компактної домашньої або офісної системи, а також бюджетної, середнього рівня робочої станції. Виглядає бездоганно та сучасно.
Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (4 слоти розширення), відеоадаптера довжиною до 300 мм. У корпусі передбачено простір для акуратного розміщення кабелів, можна встановити два вентилятори, охолодження для процесора висотою до 160 мм.
У корпусі встановлено 1х120 мм вентилятор на задній панелі. Для підключення, керування та контролю за комп'ютерною периферією в арсеналі корпусу є роз'єми 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, LE
Артикул производителя: 2E-V285W
id mcrtr-311281
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 375 x 310 x 188 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 300 мм |
| Місць для вентиляторів | 1 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпуса | Mini Tower |
- Цена: 1 512 ₴


