
Монитор 10.5' Mucai N105A, черный, WLED, IPS, 1920x1280 (16:10), 4 мс, 60 Гц, 420 кд/м?, 1200:1, 178°/178°, 2хType-C, mini-HDMI, 2
5 572 ₴
5 561 ₴
- В наличии
- Код: 141255
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключові особливості монітора Mucai N105A
- Насичені та реалістичні кольори. Екран зі 100% покриттям sRGB забезпечує розширену колірну гаму, яка робить зображення яскравими та насиченими. Такий дисплей ідеально підходить для роботи з графікою, відео чи фотографіями. Кожен відтінок передається з максимальною точністю, що робить перегляд ще більш приємним.
- Технологія IPS для чіткого зображення. Завдяки IPS-технології зображення залишається чітким під будь-яким кутом огляду. Кольори зберігають свою насиченість, а деталі залишаються реалістичними навіть при бічному погляді. Це робить дисплей придатним для будь-яких завдань — від роботи до розваг.
- Широкий кут огляду 178°. З кутом огляду 178° зобра
Артикул производителя: N105A
id mcrtr-311469
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Black |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Разрешение | 1920x1280 |
| Изогнутый экран | Нет |
| Діагональ екрана | 10.5" |
| Соотношение сторон | 16:10 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| VESA | 75x75 |
| HDMI | miniHDMI |
| VGA | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.3 Вт |
| Контрастность | 1200:1 |
| Сенсорний | Нет |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Регулювання за висотою | немає |
| Вага без підставки | 0.55 кг |
| Ігрові технології | немає |
| Відгук матриці | 4 мс |
| Енергоспоживання (в роботі) | 5 Вт |
| Встроенные динамики | 2 x 1 Вт |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм, USB |
| Web-камера | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Безрамковий екран | Да |
| Можливість нахилу | немає |
| Цвет рамки | Черный |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 235х170х10 мм |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Наявність динаміків | є |
| AMD FreeSync | немає |
| Nvidia G-Sync | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| Adaptive Sync | немає |
Информация для заказа
- Цена: 5 561 ₴


