
Корпус 2E Credo Plus V510B, черный, без БП, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU
1 961 ₴
- В наличии
- Код: 141277
- +380 (67) 249-48-482ий
Передня та бічні панелі перфоровані, що забезпечує активну циркуляцію повітряних потоків. Отвори мають оптимальний діаметр, затримують пил та дрібні частинки ззовні.
Виготовлений зі сталі 0.7 мм. Типорозмір корпусу Mid Tower - це сумісність із материнськими платами ATX, Micro ATX, Mini ITX. 2E GAMING Credo Plus V510B підійде для складання компактної домашньої або офісної системи, а також ігрової або робочої станції. Виглядає бездоганно та сучасно.
Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (7 слотів розширення), відеоадаптера довжиною до 310 мм. У корпусі передбачено простір для акуратного розміщення кабелів, можна встановити два вентилятори, охолодження для процесора висотою до 160 мм.
У корпусі встановлено 4 х 120 мм Rainbow (Molex) вентилятори. Можливо встановити двосекційну систему рідинного охолодження на передню панель та односекційну систему на задню панель. Для підключення, керування та контролю за комп'ютерною п
Артикул производителя: 2E-V510B
id mcrtr-311629
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 413 x 330 x 185 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Місць для вентиляторів | 4 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | RGB |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 240 мм |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпуса | Midi Tower |
- Цена: 1 961 ₴


