
Монитор 23.8' MSI MAG 242F, черный, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 0.5 мс, 200 Гц, 300 кд/м?, 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP, VESA
6 989 ₴
6 807 ₴
- В наличии
- Код: 141291
- +380 (67) 249-48-482ий
MSI MAG 242F — це 24-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю Full HD (1920x1080), який створений для забезпечення максимальної плавності та комфорту під час гри. Завдяки Rapid IPS-панелі він пропонує блискавичний час відгуку 0.5 мс (GtG) і високу частоту оновлення 200 Гц, що ідеально підходить для динамічних ігор, таких як шутери, перегони чи спортивні симулятори.
Технологія AMD FreeSync Premium синхронізує частоту оновлення монітора з відеокартою, усуваючи розриви зображення та забезпечуючи плавний геймплей. Монітор підтримує HDR, що покращує контрастність і деталізацію в темних і світлих сценах, роблячи зображення більш реалістичним.
Цей монітор підтримує функцію HDMI CEC (Consumer Electronics Control), що дозволяє керувати ним за допомогою пультів дистанційного керування, у тому числі контролерів для консолей PlayStation або Switch. Консольний режим MSI Console
Артикул производителя: MAG 242F
id mcrtr-311818
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Экран | |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| AMD FreeSync | є |
| Adaptive Sync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 3 кг |
| Вага з підставкою | 4.8 кг |
| Встроенные динамики | Нет |
| Изогнутый экран | Нет |
| Відгук матриці | 0.5 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 540х322х52.7 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 540х396.8х220.1 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 20 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Регулювання за висотою | немає |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Частота обновления экрана | 200 Гц |
- Цена: 6 807 ₴


