
Электродуховка Castle CPE-70B, черный, 2200W, 70л, конвекция, двойное термостойкое стекло, 4 нагревательных элемента, подсветка,
6 840 ₴
6 453 ₴
- В наличии
- Код: 141292
- +380 (67) 249-48-482ий
Навіть якщо у вас немає хорошої духовки, а ваша стара плита вже не та, що була раніше, не варто засмучуватися. Сьогодні є безліч моделей техніки, яка здатна допомогти. Електрична піч Castle CPE-70B відноситься до моделей досить просунутих в плані можливостей. І в першу чергу ви можете зрозуміти всі переваги, поглянувши на цифру обсягу камери. Це практично повноцінна заміна стаціонарної духовки! На відміну від багатьох компактних моделей, які годяться тільки для епізодичного приготування, ця піч впорається з будь-якими завданнями та великими обсягами. Ідеальний варіант для господарів, які люблять приймати гостей.
Корпус духовки Castle CPE-70B виконаний зі сталі. Листовий метал досить товстий, щоб забезпечити хороший рівень жорсткості конструкції. Адже велика піч повинна бути монолітною для якісної роботи. Фарба, якою покрита поверхня металу, стійка і до температури, і до пошкоджень. Тому з часом зовнішній вигляд вашої техніки не постраждає. Сучасний стиль відмінно доповнюється елементами під хром.
Артикул производителя: CPE-70B
id mcrtr-311819
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Castle |
| Страна производитель | Китай |
| Конвекция | Да |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 46.5 x 67.5 x 40.2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Гриль | немає |
| Дисплей | немає |
| Додаткові функції та особливості | подвійне скло, верхнє нагрівання, нижнє нагрівання |
| Диапазон рабочих температур | 70-250 °C |
| Електроконфорки | немає |
| Цвет | Black |
| Комплектация | електродуховка, деко, решітка, лоток для крихт та жиру, тримач для дека, інструкція |
| Кількість режимів | 4 |
| Объем | 70 л |
| Мощность | 2000 - 2500 Вт |
| Подсветка | є |
| Рожен | немає |
- Цена: 6 453 ₴


