-6%

Монитор 27' Asus VA279QGS, черный, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 120 Гц, 1 мс, 350 кд/м2, 3000:1, 178°/178°, VGA/HDMI/DP, 4хUSB-A,
10 011 ₴
9 401 ₴
- В наличии
- Код: 141295
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Монитор 27' Asus VA279QGS, Black, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 120 Гц, 1 мс, 350 кд/м2, 3000:1, 178°/178°, VGA/HDMI/DP, 4хUSB-A, 2 x 2 Вт, Vesa 100x100, Adaptive Sync (90LM04J1-B01171)
Артикул производителя: 90LM04J1-B01171
id mcrtr-311825
Артикул производителя: 90LM04J1-B01171
id mcrtr-311825
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 3.9 кг |
| Вага з підставкою | 6 кг |
| Встроенные динамики | 2 x 2 Вт |
| Изогнутый экран | Нет |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 612x367x47 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 612x529x229 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм, USB |
| Діагональ екрана | 27" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 16 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 3000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Да |
| Регулювання за висотою | є |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 9 401 ₴


