
Кулер для процессора Zalman CNPS4X V2, черный, алюминий и медные тепловые трубки, 1x92 мм, 800 ~ 2,000 RPM ±10%, для Intel
986 ₴
979 ₴
- В наличии
- Код: 141327
- +380 (67) 249-48-482ий
Оптимізований для потужного охолодження
Три високопродуктивні теплові трубки з унікальною технологією ZALMAN швидко відводять тепло від процесора до радіатора, а 92-міліметровий вентилятор зі швидкістю обертання до 2000 об/хв і функцією PWM, яка автоматично визначає зміни температури процесора, забезпечує більш тиху роботу, ніж будь-який інший продукт.
Алюмінієвий радіатор, розроблений для точного та ефективного повітряного потоку
CNPS 4X Black постачається з високоякісним алюмінієвим радіатором, який розроблений для точного максимізування повітряного потоку і швидкої передачі тепла завдяки оптимальній організації простору
Електрофоретичне покриття Процес
Рівномірна товщина Зниження дефектів Висока стабільність
Спеціальне чорне покриття забезпечує оптимальну теплопередачу за допомогою електрофорезу
Максимальна теплопередача завдяки технології DTH (Direct Touch Heatpipe)
Три точно виготовлені мідні теплові трубки щільно сти
Артикул производителя: CNPS4XBLACKV2
id mcrtr-312191
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 420 г |
| Высота | 130-139 мм |
| Габарити | 95 x 75 x 135 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 3 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 150 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
- Цена: 979 ₴


