
Видеокарта Radeon RX 9060 XT, Sapphire, PURE (белый Edition), 16Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/2xDP, 3290/20000 MHz, 8-pin (11350-02-20G)
31 872 ₴
- Нет в наличии
- Код: 141334
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Sapphire Pure Radeon RX 9060 XT Gaming OC 16 GB GDDR6 — це потужна відеокарта, яка поєднує максимальну продуктивність та компактний формфактор, створена для геймерів та контент-кріейторів.
- Архітектура RDNA 4 і 2048 потокових процесорів забезпечують відмінний FPS в AAA-проєктах навіть на Ultra, а також підтримку трасування променів, AI-ускорювачів та FidelityFX Super Resolution 4.
- Game/Boost Clock: до 2700 MHz / 3290 MHz – можливість підвищеної продуктивності та стабільної роботи.
- 16 GB GDDR6‑пам’яті на 128‑бітній шині з пропускною здатністю 320–340 ГБ/с, що гарантує комфортну роботу на 1440p, 4K та навіть базове 8K.
Інтерфейси:
Карта оснащена 2 портами HDMI 2.1b і одним DisplayPort 2.1a, що дозволяє підключити сучасні монітори/ТВ з високою роздільністю та частотою оновлення.
Компактні габарити:
Зі своїми 240 мм довжини та зайнятим*2.3 слота форм-фактор дозволяє встановити її майже в будь-який
Артикул производителя: 11350-02-20G
id mcrtr-312238
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sapphire |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RX 9060 XT |
| Довжина відеокарти | 240 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 450 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | PURE |
| Тактова частота GPU | 3290 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 20000 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 31 872 ₴


